Kocasını öptüğü için gözaltına alındı

Kocasını öptüğü için gözaltına alındı

Hollywood’da bir caddede eşini öpen oyuncu Daniele Watts, ‘hayat kadını’ suçlamasıyla kelepçelenerek gözaltına alındı.

‘Django Unchained’ filminin siyahi oyuncusu, beyaz eşiyle öpüşürken polis tarafından hayat kadınlığı suçlamasıyla karşı karşıya kaldı.

Oscarlı filmde köle CoCo rolünü canlandıran oyuncu, Facebook sayfasında kelepçelerin ellerinde bıraktığı izlerin fotoğraflarını yayınladı.

Watts ve eşi Brian James Lucas, 2 Eylül ’de Hollywood’da bir caddede öperken yanlarına yaklaşan polisin kendilerinden kimlik istediğini, bunu reddeden Watts’ın ‘hayat kadınlığı’ suçlamasıyla kelepçelenip alıkonulduğunu söyledi.

Watts’ın eşi, “Ellerine kelepçe takıp polis arabasının arka koltuğuna ittiler. Kim olduğunu anlaşılıncaya kadar orada kaldı. Kelepçeler açılırken de bilekleri kesildi” dedi.

Watts ise Facebook sayfasında “Bugün tamamen giyinik halde, kamusal bir alanda duygularımı göstermemde yanlış bir şey göremediğim için Studio City Polis Departmanı’ndan 2 polis tarafından gözaltına alındım” yazdı. Ve sayfasına kendisini kelepçeli ve ağlamaklı halde gösteren bir fotoğrafını koydu.

‘Fuhuşa’ savaş açan Los Angeles polisi bir süre önce ‘fuhuş yaparken yakalandığı’ belirtilen erkeklerin fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaya başlamış, uygulama insan hakları açısından tartışma başlatmıştı.

kelepçe

Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment

Only registered users can comment.