Venezuela Cumhurbaşkanı’na mango atan kadın evine kavuştu

Venezuela Cumhurbaşkanı’na mango atan kadın evine kavuştu

Venezuela’da bir kadın Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro’ya geçtiğimiz günlerde bir mango fırlattı. Ancak kadın mangonun üzerine yazdıkları Cumhurbaşkanını harekete geçirdi.

Fırlattığı mango meyvesi üzerine barınma ihtiyacı olduğunu ve telefon numarasını yazan kadının bu isteğine Cumhurbaşkanı Maduro olumlu cevap verdi. Ülkede gündem olan mango fırlatma olayında kullanılan mangoyu daha sonra bir televizyon kanalında katıldığı programda gösteren Maduro, kadının istediğine olumlu cevap verileceğini söylemişti.

Marleny Olivo isimli kadın Maduro, Aragua eyaletinde otobüs kullanırken üzerinde “Mümkünse beni ara” yazan meyveyi cumhurbaşkanına fırlatmıştı. Maduro Olivo’nun ev yardımı isteğine olumlu cevap vererek, “Venezuela için Büyük Evler Misyonu” projesi kapsamında ev isteğinin karşılandığını vurguladı.

Maduro, otobüs kullanırken fırlatılan mango televizyonlarda canlı olarak gösterilmişti. Mangodan kendisini korumaya çalışan Maduro’nun kulağının üstünden vurulduğu görülüyor. Görüntülerde Maduro başına isabet eden meyveyi sakince alıp kalabalığa gösteriyor. Maduro daha sonra katıldığı bir televizyon programında da kadına seslenerek “Bir insanın barınma sorunu var, bunu görmezden gelebilir miyiz? Ve Marleny, istemiş olduğun yerine getirildi. Artık bir dairen olacak ve sana birkaç saat içinde teslim edilecek…’’ şeklinde konuştu.

Aynı televizyon programında Cumhurbaşkanı Maduro, mangonun olgun olduğunu ve meyveyi yiyeceğini söylemişti.

Olivo hareketinin arkasında kötü bir niyetinin olmadığını sadece ölmeden önce ev sahibi olma hayalini gerçekleştirmek istediğini söylemişti.

 

Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment

Only registered users can comment.