HTC, yeni akıllı telefonlarını tanıtıyor

HTC, yeni akıllı telefonlarını tanıtıyor

HTC, bugün New York’ta basına özel bir etkinlik düzenliyor.

“Double Exposure” (Çifte Pozlama) başlığıyla duyurusu yapılan etkinlikte HTC’nin yeni akıllı telefon serisini tanıtması bekleniyor. Etkinlik öncesinde yayılan haberlere bakılırsa tanıtımı yapılacak ürünler arasında HTC One M8 Eye ve Desire Eye adlı iki farklı model var. Tanıtım başlığından anlaşıldığı kadarıyla fotoğraf ve video çekimi kalitesi yeni cihazların en dikkat çekici özelliği olacak.

HTC’nin yeni amiral gemisi olarak adlandırılan HTC One M8 Eye’ın, bir önceki versiyondan farklı olarak 13 megapiksellik, f2.0 geniş açılı bir ön kameraya sahip olması bekleniyor. Etkinlik öncesi basına yansıyan fotoğraflara bakılırsa, cihazın tasarımında bir önceki modele göre büyük bir değişiklik olmayacak.

Desire Eye adlı modelin ise çift SIM kart, 5.2 inç ekran genişliği, 1080p ekran, Snapdragon 801 işlemci, 2GB RAM, 32GB sabit disk, 2400 mAh pil, 13 megapiksellik ön ve arka kamera gibi özelliklere sahip olacağı bekleniyor.

Diğer yandan HTC’nin Nexus 9 adlı 8.9 inç ekran genişliğine sahip yeni bir tablet modelini de piyasaya sürmesi bekleniyor. Fakat ürünün tanıtım ve çıkış tarihine dair henüz kesin bir bilgi elimizde yok. Etkinlik saatini bekleyen HTC yetkilileri ise şu ana kadar herhangi bir yorum yapmış değil.

Yorum Yaz

Yorum yapılmamış

Henüz yorum yapılmamış!

Henüz hiçbir yorum yapılmamış. Ama bu habere ilk yorum yapan siz olabilirsiniz.

Yorum Yaz
Yorumları Gör

Yorum Yaz

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.
İşaretlenen alanların doldurulması gereklidir*